Notice: wpdb::prepare käitamisel tekkis viga. Päring ei sisalda edastatud argumentide (3) jaoks sobivat hulka elemente (2). Lisainfo: WordPressi silumine. (See teade lisati versioonis 4.8.3.) in /home/ventilat/public_html/wp-includes/functions.php on line 4778
Ettevõttest - Ventilatsiooniabi

Your address will show here +12 34 56 78
 
 
Meie ettevõttest
 
Eestis normideks on teostada ventilatsiooni puhastamist kord aastas.

  • Text Hover
Suur kogemus!

Meil on suur hulk edukalt tehtud töid ja väga suur kogemus teostatavatel töödel ning väga palju õnnelikke kliente.

Meie spetsialistid

Meil on kõige parima kvalifikatsiooniga spetsialistid, kelle selja tagant on suur kogemus ja edukad lahendused kõige keerulisematel olukordadel!

Teenused

Me kasutame kõige kaasaegsemad tööriistad ja meetodeid ning saame pakkuda teile kindlad, kvaliteetset ja kiiresti tehtud teenust.

Meist

Meid iseloomustab meie suur kogemus, kvaliteet ja meie tänulikud klientid. Meil on suure kogemusega spetsialistid, kes ideaalselt teavad oma valdkonda ja saavad pakkuda teile kvaliteetset teenust. Oleme kindel oma võimetes ja julgelt pakkume teile ventilatsioonisüsteemidega teenuseid. Õigel ajal ventilatsioonisüsteemide puhastamine ja õhuklapide paigaldamine peatab mikroorganismide levikud ja vähendadab tuleohutuse riski.


Reostumine

Ventilatsioonisüsteemides intensiivselt kogub tolmu ja rasva kihid, mis takistavad õhu liikumist ja reostuvad seda. Tolmu ja rasva kihi keskkond moodustub ideaalseid tingimuseid erinevate kahjulikke organismide kasvuks ja levikuks. Reostunud ventilatsiooni tõttu, kahjulikud baktereid ja mikroorganismid võivad kahjustada inimeste imuunsüsteemi. Reostunud õhk võib tekkitada või tugevneda allergiat, grippi ja paljud muud haigused.

 
Uurige, millal viimast korda tehti ventilatsioonisüsteemi puhastamist teie poolt kasutavates hoonetes: teie lapse koolis, teie majas, büroos, ettevõttes, teie lapse lasteaias või lihtsalt teie lemmik restoraanis ?

Kontaktid:

Tel .: +(372) 635 7752 Mob.: +(372) 5822 4263 Fax.: +(372) 607 0193

E-Post:

Info@ventilatsiooniabi.ee

Aadress:

Lastekodu 48, Tallinn, Eesti, 10144

Call Now Button
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ventilat/public_html/wp-includes/functions.php on line 4344